Centrum Zdrowia Dziecka
>> Aktualności
Szukaj:
 
Aktualności
Energetyczne powitanie lata w IPCZD
Energetyczne powitanie lata w IPCZD
Energetyczne brzmienia, pasjonujące doświadczenia chemiczne i fizyczne, kolorowe graffiti, a to wszystko z dodatkiem wielu dziecięcych uśmiechów - tak bawiliśmy się na Pikniku Ekologiczno – Naukowym zorganizowanym na terenie IPCZD przez Zespół Szkół Specjalnych nr 78 im. Ewy Szelburg – Zarembiny. Piknik był podsumowaniem projektu „Nie trać energii! – przełącz się z nami na tryb oszczędny” sfinansowany przez Fundusz Partnerstwa, ze środków pochodzących z NFOŚiGW w ramach Programu Szkoły dla Ekorozwoju realizowanego przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska. Zarówno projekt, jak i piknik objęła swym patronatem Pani Burmistrz Dzielnicy Wawer – Jolanta Koczorowska.
Nominacja profesora nauk medycznych
Nominacja profesora nauk medycznych
Pan prof.dr hab.n.med Piotr Socha – Kierownik Oddziału Gastroenterologii i Hepatologii IPCZD w dniu 1 kwietnia 2011 otrzymał akt nominacyjny profesora nauk medycznych z rąk Pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.
Energetyczne piknikowanie w IPCZD
Energetyczne piknikowanie w IPCZD
11 czerwca zapraszamy do IPCZD na Piknik Ekologiczno – Naukowy, będący podsumowaniem dzielnicowego projektu edukacyjnego „Nie trać energii! – przełącz się z nami na tryb oszczędny”. Piknik organizowany jest przez ZSS nr 78 w IPCZD, pod patronatem Pani Burmistrz Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy, Jolanty Koczorowskiej.
Motocykliści Dzieciom
Motocykliści  Dzieciom
Tradycyjnie, z okazji Dnia Dziecka, mamy zaszczyt gościć na terenie IPCZD Stowarzyszenie Motocyklistów VFR Polska, które wraz z klubem VFR Owners Club Poland po raz kolejny organizuje wielki rodzinny piknik z mnóstwem atrakcji. W sobotę 4 czerwca, od godziny 9:00 na wszystkie dzieci czekają kolorowe paczki, pokazy straży pożarnej, baloniki z helem oraz trenerzy jazdy na motocyklu.